Nedaňové
položka
Přijaté neinvestiční příspěvky a náhrady
2,50 %
z celkových příjmů
| Schválený rozpočet |
920 000,00 Kč
|
| Upravený rozpočet |
1 973 765,55 Kč
|
| Skutečné plnění |
1 749 231,79 Kč
|
| Plnění |
88,62 %
|
| Název |
Schválený rozpočet (Kč) |
Upravený rozpočet (Kč) |
Skutečné plnění (Kč) |
Plnění (%) |
| Využívání a zneškodňování komunálních odpadů |
900 000,00
|
900 000,00
|
746 710,28
|
82,97
|
| Pohřebnictví |
20 000,00
|
20 000,00
|
15 900,00
|
79,50
|
| Základní školy |
0,00
|
483 306,44
|
483 306,44
|
100,00
|
| Péče o vzhled obcí a veřejnou zeleň |
0,00
|
418,00
|
418,00
|
100,00
|
| Sportovní zařízení ve vlastnictví obce |
0,00
|
214 275,00
|
214 274,47
|
100,00
|
| Všeobecná ambulantní péče |
0,00
|
67 143,51
|
0,00
|
0,00
|
| Mateřské školy |
0,00
|
288 622,60
|
288 622,60
|
100,00
|
| Celkem |
920 000,00
|
1 973 765,55
|
1 749 231,79
|
88,62
|
sestaveno ke dni 30. 9. 2026
Zveřejňované dokumenty
Nebyla nalezena žádná data k zobrazení.