Možnost druhé zastávky v obci

Diskusní forumKategorie dotazu: OtázkyMožnost druhé zastávky v obci
D. zeptal se před 1 rokem

Dobrý den.
Uvažovala obec o možnosti vybudování zastávky na znamení na začátku obce ve směru od Kamenných Žehrovic?
Lidé bydlící v nových etapách ( nad školou) to mají komplikované co se týče vzdálenosti na autobus.
Na náměstí je to přes kilometr. Vzdušnou čarou je to sice blíž na zastávku pod Dřevěnkovem ale člověk stejně musí jít Spojnou ulicí a pak se vracet opět nahoru, takže také přes kilometr…
Chápu že vedle Karlovarské ulice není moc místa na vybudování zastávky ale vše jde zařídit když by se usilovně chtělo. Navíc by byla obec zabezpečena do budoucna. Nespokojených lidí majících tento problém je dost a dost jich přibude s realizaci dalších parcel.
Děkuji

1 Odpovědi
jaroslav.posta Personál odpověděl před 1 rokem

O zastávce blíže ke K. Žehrovicím jsme samozřejmě uvažovali při tvorbě územní studie 12.1:

Územní plány

Než však někdo uchopí a realizuje výstavbu na ploše 12.1., musí dojít ke zkapacitnění ČOV, a to nějakou dobu zabere.
Jaroslav Pošta